Zaujímavosti

Hotel pre psov a výcvik psov - Žilina

  • hotel pre psov a výcvik psov
  • hotel pre psov a výcvik psov

Chystáte sa na dovolenku a neviete, čo s vašim domácim miláčikom? Ak nemáte príbuzných, ktorí by sa o psíka chceli postarať počas vašej neprítomnosti, využite hotel pre psov.

Služby hotela pre psov vám poskytnú pre psíka miesto, kde ho môžete nechať jeden deň alebo počas celej dovolenky. Hotel pre psov je vhodný aj pre malé aj veľké plemená. Pre bytových psíkov býva spravidla možnosť ubytovania pre psov aj vo vnútri, keďže sú na to vzniknutí. To platí aj pre väčších psíkov, najmä v zimnom období.

Každý hotel pre psov by mal majiteľovi psa dovoliť pred ubytovaním psíka prehliadku. Len tak sa totiž môžete presvedčiť, že o vaše zvieratko bude patrične postarané. Nikdy neváhajte a vždy sa spýtajte, či zariadenie môžete obzrieť.

Cena za ubytovanie na jednu noc sa pohybuje v priemere od 8€ za noc. Preverte si, či je v cene ubytovania zahrnutá aj strava. Ak sa váš psík stravuje špeciálne, prípadne musí držať diétu, vždy na to pred ubytovaním v hoteli pre psov upozornite personál. Ak chcete svojmu psíkovi pripraviť jeho vlastnú stravu, zabalte si ju so sebou.

Aby ste psíkovi pobyt v hoteli pre psov spríjemnili, vezmite mu so sebou jeho obľúbenú hračku, prípadne deku alebo to, čo má rád.

Nebojte sa, o vášho miláčika bude naozaj dobre postarané. Viac informácii nájdete na stránke o o hoteli pre psov.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

Hotel pre psov | Výcvik psov | Žilina Hotel pre psov | Výcvik psov | Žilina
created by: Marek Sarvas